هولوگرام چیست؟

هولوگرام در حقیقت شناسنامه‌ی اسباب‌بازی‌هاست و مخاطبان می‌توانند با ارسال کد درج شده بر روی آن به سامانه پیامکی 300074010 از وضعیت مجوزدار بودن محصول اطمینان و به اطلاعاتی درباره‌ی آن دست پیدا کنند.

تاثیر اسباب‌بازی بر شکل‌گیری فرهنگ و رشد جسمی و روانی کودکان و نوجوانان بر کسی پوشیده نیست. برهمین اساس تا چه اندازه در تهیه‌ی اسباب‌بازی‌های مورد نیاز کودکان از استانداردهای آن و ویژگی‌هایی که یک اسباب‌بازی باید داشته باشد، اطلاع دارید؟
بر اساس مصوبه شورای نظارت بر اسباب‌بازی در سال ۱۳۹۱ تمامی تولیدکنندگان اسباب‌بازی‌ باید با الصاق هولوگرام به محصولات خود، امکان دسترسی خانواده‌ها به شناسنامه‌‌ی آن سرگرمی را فراهم کنند. اما هولوگرام چیست؟
از طریق هولوگرام به اطلاعاتی مانند نام اسباب‌بازی، نام طرح، تاریخ ثبت، گروه اسباب‌بازی، تیراژ و نوبت تولید درباره‌ی هر اسباب‌بازی یا سرگرمی می‌توانیم دست پیدا کنیم.
سامانه پیامکی ۳۰۰۰۷۴۰۱۰ برای عموم خانواده‌ها قابل استفاده است و تمامی فروشگاه‌های عرضه ‌کننده اسباب‌بازی و سرگرمی تولید داخل کشور تنها مجاز به فروش نمونه‌ اسباب‌بازی‌هایی هستند که دارای این هولوگرام یا برچسب شورای نظارت بر اسباب‌بازی باشند.
در این ویدئو اطلاعاتی درباره‌ی سامانه‌ی پیامکی هولوگرام و ویژگی‌ها و امکانات آن برای خانواده‌ها ارایه شده است که در خرید اسباب‌بازی و سرگرمی می‌توانند به کار بگیرند.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *